KADIN GİRİŞİMCİLERLE BODRUM TURİZMİ BOYUT KAZANACAK

İşletmelerin sürdürülebilirliği için kadın girişimcilerimizin ihtiyaç duyduğu donanımları ve yeni bir vizyon kazandırmayı amaçladığımız ücretsiz hayat boyu eğitim programları oluşturuyoruz.

SEKTÖREL FUARLAR BODRUM TURİZMİNE KAYNAK OLACAK

Mesleğe yeni girecek arkadaşlarımızı sektörle buluşturacak Kariyer Fuarı başta olmak üzere ihtisas fuarlarını Bodrum’a kazandıracağız.

BODRUM HOTEL ACADEMY İLE EĞİTİMLİ ÇALIŞANLAR

Sektörün ilgi alanındaki kritik konularda uzman iş ortakları ile düzenleyeceğimiz eğitim ve seminerlere ücretsiz katılım olanağı sağlamaya hazırız.

HUKUKİ VE MALİ DANIŞMANLIK İÇİN YANINIZDAYIZ

Denetim, danışmanlık, finansal danışmanlık, vergi ve ilgili alanlarda hizmet sunan dünyanın önde gelen profesyonel danışmanlık şirketleri ile anlaşmaya hazırız.

DİNAMİK SEKTÖR GENÇ BODER İLE GÜÇLENECEK

Sektördeki ailelerin 16 yaş ve üzerindeki genç çocuklarına turizmi sevdirecek ve onları sektöre kazandıracak programları güncel eğitimlerle özendireceğiz.

BİR SATIN ALMA PLATFORMUNDA BULUŞUYORUZ

Otellerimizin en çok ihtiyaç duyduğu araç ve gereçler için uygun fiyat avantajlarının sunulması için oluşturacağımız platform fiyat istikrarını da beraberinde getirecek.

DANIŞMA KURULUMUZDA YERİNİZ HAZIR

Sektöre hizmet edecek projelerimizi hayata geçirmek için oluşturacağımız Danışma Kurulumuz deneyimiyle bizlere bu süreçlerde yol gösterecek.

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

Turizmin yapısı gereği birlikte ve zengin bir kadro ile yapılırsa güçlü olur. Biz de eski üyelerimizi yeniden kazanmak ve BODER’e yeni üyeler kazandırmak istiyoruz.

BODER’E ÖZEL YENİ HİZMET BİNASI

Yıllardır hizmet binası olarak kullandığımız alan temsil ihtiyacını karşılamaktan uzak kalıyor. BODER’in kendine ait öz malı olan bir bina tahsisi için gerekli çalışmayı yapacağız.

ÖZEL DESTİNASYONLARA ÖZEL TANITIM

Avrupa, Ortadoğu, Rusya olmak üzere sektörde trend olan potansiyel destinasyonlara yönelik workshop ve toplantılara ev sahipliği yapılmasını sağlayacağız.

SEKTÖRE YEPYENİ PLAN VE POLİTİKALAR GELİYOR

Bölgede faaliyet gösteren işletmelerin, yerel yönetimlerin de katkısı ile konaklama sektörüne yönelik stratejik plan ve politikaların oluşturulması öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

2021 YILI AİDATLARIMIZA PANDEMİ MUAFİYETİ

Pandemi nedeniyle zor bir yıl geçirdiğimiz bu dönemde bir defaya mahsus alınabilecek olan bir kararla üyelerimize aidat muafiyeti ile katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

BODER BÜROKRASİDE DE TEMSİL EDİLECEK

Ankara’da bulunan Kültür ve Turizm Bakanlığı’na yakın bir temsilcilik kurarak üyelerimizin tesisleri için sınıflandırma, yatırım, teşvik alanlarında destek olmayı planlıyoruz.

BODRUM TURİZMİNİ ÖDÜLLENDİRECEĞİZ

Ve sonuç olarak zor ve yorucu geçen her sezonun ardından oluşturacağımız bir ödül programıyla hem eğleneceğiz, hem de emeklerimizin karşılığı çeşitli ödüllerle taçlandıracağız.